Blog

ÇELİK İMALAT VE MONTAJ

Çelik Konstrüksiyon İmalat Ve Montaj

Maliyet ve zaman açısından betonarme yapılardan çok daha avantajlı olan çelik konstrüksiyon, yeni nesil yapı dünyasının tercihidir. Proje aşamasından anahtar teslim aşamasına kadar gerekli bütün aşamalarda firmamız güvenilir yöntemleri tercih etmektedir. Proje aşamasında, keşif, proje çizimi ve gerekli izinlerin alınması gibi işlemler, uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. 

 Temelden Çatıya Kadar

 Resmi işlemleri düzenli bir şekilde takip eden elemanlarımız, ekspertiz işlemleriyle gerekli ölçüleri almaktadır. Projedeki ölçüler dikkate alınarak gerçekleştirilen çatı imalatı işleminde ağırlık dikkate alınmaktadır. Kolon ağırlığından fazla olmaması gereken çatı ağırlığı, elemanlarımız tarafından hesaplanmaktadır. Çatı imalatı işlemlerinde çatı her zaman kolonların oluşturduğu iskelet kısmından hafif olmalıdır.

 İmalat aşamasından sonra elemanlarımız, zemin için şap atma işlemi gerçekleştirmektedir. Projeye uygun şekilde gerçekleşen montaj işlemi, profesyonel çelik konstrüksiyon ekibimiz tarafından gerçekleşmektedir. Bu alanda tecrübeye sahip elemanlarımız, montaj işlemlerinde civata veya kaynak yöntemi kullanılmaktadır. Vinç yardımı ile gerçekleşen montaj işlemlerinde, gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır.

 Kısa Sürede Bitiyor

 Maliyet açısından betonarme yapılardan çok daha hesaplı olan çelik yapılar, kısa sürede bitiyor. Bittikten hemen sonra kullanıma açılan bu yapılar, pratik ve ekonomik olması nedeniyle her geçen gün popülerliğini artırıyor. Firmamızın deneyimli ekibi, proje aşamasından anahtar teslim aşamasına kadar bütün aşamaları takip etmektedir. Paslanmayan ve dört mevsim güvenle kullanılan çelik yapılar, diğer yapı seçeneklerinden çok daha avantajlı özelliklere sahiptir. İş güvenliği konusunda firmamız gerekli önlemleri almaktadır. 

Yorumları göster (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!